کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

در کنجِ دلم عکسِ امام است نهان          مَردید اگر ، قلبِ مرا پاره کنید

مگر امام(ره) نفرمود : " دنیا خواهی و دویدن به دنبال زخارف دنیوی برای یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی ناپسند و غیرقابل قبول است " ؟ از شهرام جزایری ها پول گرفتن و گفتنِ اینکه ما از امام فلان و بهمان جواز را داشتیم ، هتک حرمت امام(ره)  است یا . . . ؟

مگر امام(ره) نفرمود : " اختلاف از زبان هرکس باشد ، از زبان هر موجودی باشد ، این زبان ، زبان شیطان است " ؟ ایجاد بلوای پس از انخابات و رو در رو کردن مردم با یکدیگر ، هتک حرمت امام(ره)  است یا . . . ؟

مگر امام(ره)  نفرمود : " جمهوری اسلامی ، نه یک کلمه کم و نه کلمه زیاد " ؟ شعار جمهوری ایرانی ، هتک حرمت به امام(ره)  بود یا . . . ؟ 

مگر امام(ره) نفرمود : " نمی‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از کسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی " ؟  ادعای واهی و خیالی تقلب در انتخابات ، هتک حرمت امام(ره)  بود یا . . . ؟

مگر امام(ره)  نفرمود : " فلسطین پاره تن اسلام است " ؟ شعار نه غزه نه لبنان ... ، هتک حرمت امام(ره)  بود یا . . . ؟          

مگر امام(ره) نفرمود : " از خدا می خواهم مرا با بسیجیانم محشور گرداند " ؟ شعار توپ تانک بسیجی . . . ، هتک حرمت امام(ره)  بود یا . . . ؟    

مگر امام(ره) نفرمود : " پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد" ؟  همدستی و همپیمانی با بیگانگان بر ضد ملت و ولی فقیه، هتک حرمت امام(ره)  بود یا . . . ؟ 

مگر امام(ره) نفرمود : " نهضت به اصطلاح آزادی ، صلاحیت برای هیچ امری از امور دولتی یا قانون گذاری یا قضایی ندارند و ضرر آنها به اعتبار اینکه متظاهر به اسلام هستند ... از ضرر گروهک های دیگر حتی منافقین ، این فرزاندان عزیز مهندس بازرگان ، بیشتر و بالا تر است " ؟  هم پیمانی و برگزاری نشست و همفکری با ایشان ، هتک حرمت امام(ره) بود یا . . . ؟

مگر امام(ره) نفرمود : " شکر نعمت این استکه به اسلام وفادار باشید ، من به شما اخطار می کنم که به اسلام وفادار باشید " ؟ شعارهای جمهوری ایرانی و دولت سبز ملی ، هتک حرمت امام(ره) بود یا . . . ؟  

مگر امام(ره) نفرمود : " 13آبان از انقلاب اول هم بالاتر است " ؟ نامه دادن سخنگوی آشوب طلبان خارج نشین به سران آمریکا و عرض عذرخواهی از تسخیر لانه جاسوسی ،  هتک حرمت امام(ره) بود یا . . . ؟

مگر امام(ره) نفرمود : " همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید ولو بر خلاف رای شما باشد "  ؟ بی قانونی و اردو کشی خیابانی و کوفتن بر طبل ابطال انتخابات ، هتک حرمت امام(ره) است یا . . . ؟

و در آخر اینکه مگر امام(ره) عزیز ما نفرمود : " من در طول نهضت و انقلاب به واسطه سالوس و اسلام نمائی بعض افراد ، ذکری از آنها کرده و تمجیدی نموده ام که بعد فهمیدم از دغل بازی آنان عافل شده ام . آن تمجید ها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند و نباید از آن مسائل سوء استفاده شود و میزان در هرکس حال فعلی اوست " .

منبع: وبلاگ بهانه تو

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢٥ آذر ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()