کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

امام ما کوثر است، دشمن او ابتر است

خامنه ای کوثر است، دشمن او ابتر است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رسا، حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید امروز همزمان با تجمع اعتراض آمیز اساتید، فضلا و طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور، در جمع دیدار کنندگان وی، شعار حمایت از رهبر انقلاب سر داد.
در این دیدار که شماری از پرسنل نیروی انتظامی سراسر کشور حضور داشتند،‌ حضرت آیت الله نوری همدانی شعارهایی در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی سر داد و گفت: امام ما کوثر است دشمن او ابتر است. این مرجع تقلید بعد از سر دادن این شعار همه حضار را به تکرار آن دعوت کرد و ادامه داد: خامنه ای کوثر است، دشمن او ابتر است.
حضار نیز در تبعیت از این مرجع تقلید شعارهای مطرح شده از سوی وی را تکرار کردند.
گفتنی است،‌ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز در بخش خبری ساعت 14 شبکه یک سیما تصاویر مربوط به شعارهای حضرت آیت الله نوری همدانی در حمایت از رهبر معظم انقلاب را پخش کرد.
شایان ذکر است، حضرت‌ آیت الله نوری همدانی در سخنانی امروز اقدام توهین آمیز گروهی فریب خورده در هتک حرمت ساحت حضرت امام خمینی (ره) را محکوم کرد.


هر کسی علیه امام و انقلاب گامی بردارد محکوم به فنا و نابودی است/ در مقابل کسانی که فرهنگ انقلاب را درک نمی کنند باید ایستاد

خبرگزاری رسا ـ حضرت آیت الله نوری همدانی در واکنش نسبت به هتک حرمت امام راحل تأکید کرد:در مقابل کسانی که فرهنگ انقلاب را درک نمی کنند باید ایستاد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید ظهر امروز در دیدار جمعی از پرسنل نیروی انتظامی از سراسر کشور با اشاره به حوادث اخیر گفت: هر کسی در مقابل امام و انقلاب اسلامی ایران بایستد محکوم به فنا و نابودی است.

وی افزود: به کسانی که علیه امام و انقلاب گام بر می دارند نصیحت می کنیم به راه راست برگردند وگرنه طرفداران انقلاب هر کسی را که در مقابل امام و انقلاب اسلامی ایران بایستد نابود می کند.

این مرجع تقلید با بیان این که ریشه کسانی که امروز در مقابل امام و انقلاب اسلامی ایران ایستاده اند خوارج و قاسطین است خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران دنباله اسلام پیامبر اکرم است و ریشه در فرهنگ علوی دارد.

حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: حرکت مردم انقلابی ایران پشت سر امام خمینی ریشه در حرکت ابوذر، مقداد ،عمار و مالک اشتر دارد و ددمشنان انقلاب بدانند کارشان ریشه در فکر ابوسفیان و ابوجهل است.

وی همچنین گفت: کسانی هم که امروز در مقابل روحانیت می ایستند کارشان ریشه در مامون و متوکل دارد.

استاد درس خارج فقه حوزه علمیه قم با بیان اینکه زمانی مردم ایران دچار استبداد بودند و کرامتشان لگد مال شده بود امام خمینی (ره) در راه پاسداشت کرامت انسانها قدم برداشت گفت: امام خمینی تنها کسی بود که توانست عزت و عظمت را برای مردم ایران به ارمغان آورد و این را حتی غیر مسلمانان هم تصدیق کردند.

حضرت آیت الله نوری همدانی در بخش دیگری از سخنان خود به وقایع امروز اشاره کرد و گفت: بیست و چهار ذی الحجه روز مباهله پیامبر اکرم با مسیحیان نجرانی است که در آن روز پس از این که پیامبر اکرم دلایل متعددی را ارائه کرد و مسیحیان نپذیرفتند از سوی خداوند مامور به مباهله شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی نیز مباهله کرد اظهار داشت: امام در روز عاشورا در مدرسه فیضیه شاه را نصیحت کرد اما شاه نشنید ، امام خمینی مباهله کرد.

این مرجع تقلید تصریح کرد :همه کسانی که به نصایح امام گوش ندادند در این مباهله نابود شدند.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: امام خمینی در کار خود اخلاص و توکل بسیار داشت به خاطر همین روز به روز عظمت امام در دل ها موج می زند و دشمنان امام و انقلاب نزد همگان منسوخ تر می شوند.

استاد درس خارج فقه حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه خاتم بخشی امیرالمومینن (ع) خاطر نشان کرد: امام خمینی چون با خلوص در راه خود گام برداشت انقلاب پیروز شد.

وی با بیان اینکه مستضعفان جهان از انقلاب اسلامی ایران بهره می برند و در مقابل مستکبران قیام می کنند ابراز داشت: اکنون پر و بال مستکبران جهان در حال ریختن است.

در پایان حضار همراه با آیت الله نوری همدانی هم صدا شدند و گفتند: امام ما کوثر است دشمن او ابتر است خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است.

نوشته شده در تاريخ شنبه ٢۱ آذر ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()