کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

شیخ اصلاحات مثل اینکه کلا از رو نمیره! نمی دونم واقعا این نمیفهمه یا خودش رو به نفهمی میزنه! بعد از حماقت های مکرری که در دوران انتخابات و بعد از اون داشت، شیخ مجددا دست گل جدیدی رو به آب داده و نامه ای رو به صدا و سیما نوشته که البته با این کار بار دیگه ماهیت خودش و جنبش سبز رو آشکارتر کرده!!!

بعد از ماجرای "دول الخلیج العربیه!!!" که واقعا طرح این مسئله از یک روحانی چیزی نبود جز نشانه ای بر بیسوادی اون شخص (آخوندی که یک قاعده ساده عربی رو ندونه خیلی ... است) و مسائل حماقت آمیزی چون دعوت از احمدی نژاد برای زورآزمایی خیابانی (همون که میگفت من تو یه میدون وایسم تو تو یه میدون دیگه، ببینیم کی طرفداراش بیشتره!!!) و انتشار نامه شرم آورش به هاشمی، حضور در بین سر دهندگان شعار جمهوری ایرانی در روز قدس و موارد دیگر، آقای غضنفر خان اصلاحات نامه ای رو به صدا و سیما نوشته درمورد پخش تصاویر تعرض و پاره شدن عکس امام (ره)!

حالا شیخ ما چی گفته؟ اولا گفته که تصاویر مونتاژی بوده!!! و این گونه استنباط میشده که... اصلا خودتان بخوانید "تصاویر مونتاژ شده‌ای از دانشجویان معترض نشان داده شد که این گونه استنباط می‌شد عکس‌های بنیانگذار انقلاب توسط این دانشجویان پاره و مورد تعرض قرار گرفته است."

دیگه اینکه تجمعات غیرقانونی گروه سبز رو "اعتراضات واقعی و حقیقی مردم" نامیده و گفته که برخی عامدانه به دنبال بد نام کردن این تجمعات و باز کردن راه برای جریانات افراطی هستند.

ضمنا کروبی بدون اشاره به علت حمایت‌های دیروز نخست وزیر اسرائیل و سران کشورهای غربی از تجمعات حامیان اصلاحات، آنچه "برخی از مجموعه‌های خبری صدا و سیما" خواند رو، به "تفرقه پراکنی و توهین مسلم و مبرز به بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران و خدمت گذاران سی ساله آن" متهم کرده.

رو که نیست سنگ پای قزوینه!!! (البته بلا نسبت سنگ پای قزوین)

حالا کروبی چی نگفته؟ اولا نگفته که اونهایی که عکس امام رو پاره کردند، کار بدی کردند... به قول خودمون این عمل زشت سبزها رو محکوم نکرده... تازه تصاویر پاره کردن و آتش زدن عکس امام از شبکه های بیگانه بطور کامل پخش شد و همگان دیدند که چه کسانی این کارها رو انجام دادند... آقای کروبی شما حرف نزنی میگن لالی؟؟؟

ضمنا "مشاور رئیس رسانه ملی و مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما ضمن رد ادعای مهدی کروبی مبنی بر ساختگی بودن تصاویر مربوط به حرمت‌شکنی اغتشاشگران اعلام کرد اصل تصاویر یاد شده در صدا و سیما موجود است. وی درباره ادعای تفرقه‌انگیزی صداوسیما در وحدت ملی نیز اظهار داشت: بسیار متاسفم برخی کسانی که داعیه پیروی از خط امام (ره) را دارند، چشم و گوش خود را بر حقایق بسته‌اند. این افراد ببینند آیا مصاحبه‌ها، نامه‌ها و بیانیه‌هایی که صادر می‌کنند و با روح تعالیم حضرت امام راحل(ره) منافات دارد، باعث تفرقه است یا انتشار تصاویر واقعی اغتشاشگران که مورد دید و قضاوت مردم است؟ چرا کسانی باید از افشای نیات پلید اغتشاشگران در برهم زدن وحدت ملی و زیر پا نهادن ارزش‌های دینی و انقلابی توسط صداوسیما این‌گونه نگران شوند؟"

راستی آقای کروبی این سوال هنوز هم در ذهن ما باقیست که چرا این خط امام شما! اینقدر مورد حمایت امریکا و اسرائیل و انگلیسه؟!!

من فکر کنم وقتی کروبی بچه بوده ننه جونش زیادی بهش پنیر داده خالی خالی بخوره!!! آخه ننه جون کروبی عزیز، یه ذره فقط یه ذره تو غذات فسفر میریختی شاید آقازاده قشنگت اینقدر خ ن گ از آب در نمی اومد!!!

البته از قدیم و ندیم گفته اند که «ابله به ابلهی خوش است.»

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()