کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

* حسین کروبی فرزند مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی با رد در حصر بودن میرحسین موسوی گفت:او شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت.

حسین کروبی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ما اطلاع کافی داریم که میرحسین موسوی در حصر نبوده است و تنها نیروی انتظامی در اطراف فرهنگستان هنر حضور داشته است اما حصری در کار نبوده است.

وی ادامه داد: به هر حال هر فردی از ویژگی های خاصی برخوردار است و نباید ترس و نداشتن شهامت را با بیان ادله غیرمنطقی استتار کرد.

حسین کروبی گفت: چگونه پدر من می تواند در راهپیمایی حضور پیدا کند و حصری هم در کار نبود اما آقای موسوی همیشه در زمان راهپیمایی در حصر هستند؟

وی در خاتمه تاکید کرد: نباید به ملت دروغ گفت به هر حال این نوع عملکردها به روحیات اخلاقی هر فردی بستگی دارد.

منبع

* اغتشاشگران در روز 13 آبان با سلاح سرد به دکتر سید علیرضا مرندی نماینده اصولگرای تهران در مجلس و وزیر اسبق بهداشت، حمله کردند.

فرزند دکتر سید علیرضا مرندی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا حادثه را چنین شرح داد: پدرم حوالی ظهر راهی مطب بود که در خیابان مطهری (تقاطع خیابان سرفراز) عده ای از اغتشاشگران او را که سوار بر خودروی خود بود شناخته و به طرفش حمله می کنند.

سیدمحمد مرندی افزود: آشوبگران که از حامیان میر حسین موسوی بودند با در دست داشتن قمه ، چاقو و میله های آهنی به خودرو حمله کرده و شیشه ها و سقف آن را تخریب کردند.

وی توضیح داد: با اینکه مردم تلاش بر نجات دکتر مرندی داشتند اما بخاطر ترس از سلاح های اغتشاشگران نزدیک نمی شدند فقط از دور فریادهایی مبنی بر حمایت سر دادند. لحظاتی بعد با بازشدن ترافیک خیابان، پدرم سریعا از محل دور شد.

همچنین دکتر مردندی در گفت و گوی تلفنی با خبر 20:30 ضمن شرح جریان ماجرا اضافه کرد که این عده ایشان را با شعارهایی نظیر "مزدور" و "حکومت دینی نمی خواهیم" مورد خطاب قرار دادند. دکتر مرندی عنوان کرد که این عده مچ بندهای با رنگ خاص به دست بسته بودند و تا مدتی هم وی را با ماشین تعقیب می کردند و درحالیکه نیم تنه خود را از شیشه های خودروهایشان بیرون آورده بودند شعارهای خلاف می دادند.

دکتر مرندی همچنین گفت که رهبران این عده باید از اعمال و شعارهای این گروه ها اعلام برائت کنند و البته علی الظاهر آنها خودشان این عده را هدایت می کنند.

* تصاویر حضور بیشمار سبزها (حتما ببینید)

عکسی از مردم استکبار دوست

 

و تصویری از مردم استکبار ستیز

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()