کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

* پس از اینکه سران جنبش سبز از عدم هماهنگی تجمع کنندگان این جنبش در میدان هفت تیر در داشتن لباس ها و نمادهای سبز مطلع شدند، اعلام کردند که قرار است یک مدل لباس متحد الشکل برای این جنبش طراحی شود... یکی از اطرافیان دکتر خاتمی که خواست نام او فاش نشود اعلام کرد که تاکنون پیشنهادهایی در این مورد مطرح شده که از آن جمله می توان به لباس سوپرمن سبز، لباس اسپایدرمن سبز و لباس فتیله ای سبز اشاره کرد... وی افزود مشکل ما در مورد لباس سوپرمن و اسپایدرمن مسئله مالی بود... در مورد لباس فتیله ای هم نتوانستیم با عموقناد به توافق برسیم... لازم به تذکر است که پیش از این عموقناد مالکیت معنوی لباس عمو فتیله ای ها را ثبت کرده بود و بنابراین جنبش سبز برای استفاده از این لباس باید رضایت عموقناد را جلب می کرد که موفق نشد!!!

این فعال سبز اضافه کرد نهایتا یک پیشنهاد از طرف شیخ مهدی ک. بیان شد که مورد استقبال گسترده قرار گرفت و آن استفاده از لباس، کلاه و نقاب زورو بود. البته به رنگ سبز... وی با اشاره به اینکه به دلیل اینکه لباس زورو کلاه دارد نه روسری بنابراین برای خواهران مناسب نیست به همین علت خانم فائزه هـ. مسئول طراحی و تهیه لباس زورو با پوشش مناسب خواهران گردید...

به ادامه مطلب بروید...

 


* عده ای از فعالان جنبش سبز و بخشی از حامیان این حرکت که پیش از این واقعه تسخیر لانه جاسوسی را جزو افتخارات کسانی که امروز در این جنبش فعالیت می کنند عنوان کرده بودند ، در اقدامی با حذف شعار "مرگ بر امریکا" اعلام کرده اند که این حرکت یک اشتباه و یک عمل غیرفرهنگی بوده و از آن پشیمان اند!

پیش از این نیز عده ای از حامیان جنبش سبز از انقلاب اسلامی نیز ابراز پشیمانی نموده بودند! این عده عنوان کرده بودند ما انقلاب کردیم اما پس از چند سال از این اقدام پشیمان شدیم... همچنین این عده با اشاره به حضور پرشور خود در میدان های جنگ تحمیلی، گفته بودند که در این عملشان نیز نهایتا دچار پشیمانی شدند!

آنها که خود را متولی اسلامی شدن نظام می دانند امروز از این موضع ابراز پشیمانی کرده اند و شعار "جمهوری ایرانی" را در دستور کار خود قرار داده اند!

البته مسئله به اینجا ختم نمی شود، آنها حتی از حمایتشان از اصلاحات در آن زمان گفتند اما اضافه کردند که بالاخره از خاتمی هم عبور کردند...! و مواردی دیگر...

طبق پیش بینی کارشناسان مسائل سیاسی از آنجا که حرکت این عده همواره به پشیمانی ختم شده، این عده بزودی از حضورشان در جنبش سبز هم اظهار ندامت و پشیمانی خواهند کرد!!!

 

* در حاشیه راهپیمایی 13 آبان گردان های جلبک سبز، قورباغه سبز و لجن سبز با حضور در خیابان های اطراف سفارت سابق امریکا در یک جنگ تمام عیار سطل های زباله را مورد هدف آتش مرگبار خود قرار دادند. کماندوهای آموزش دیده این گردان ها همچنین توانستند در یک حرکت ضربتی شیشه تعدادی اتوبوس را هم بشکنند و آنها را راهی تعمیرگاه کنند!

سخنگوی دیده بان حقوق رفتگران شهرداری با محکوم کردن این اقدام جلبک ها آن را جنایت جنگی نامید. وی مدعی شد که سطل های زباله در حوادث اخیر مورد نسل کشی قرار گرفته اند. وی همچنین با اشاره به آماده سازی پیش نویس قطعنامه ای علیه جنایات جنگی جنبش سبز، یکی از نامزدهای شکست خورده انتخابات را مسئول اصلی این حملات (به سطل های زباله) عنوان کرد.

 

* مطلع شدیم که شیخ مهدی کروبی پس از اینکه از حضورش در مراسم روز قدس و همچنین در نمایشگاه مطبوعات عبرت نگرفت، در اقدامی که نهایت اعتماد به نفس وی را نشان می دهد مجددا در میان مردم در راهپیمایی 13 آبان حضور پیدا کرد و ... کروبی که پیش از این نام خود را به عنوان "شجاع ترین کچل دنیا" در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرده بود، با این اقدام شانس خود را برای ثبت رکورد "پرروترین موجود دنیا" -که اکنون در دست "سنگ پای قزوین" است- افزایش داده است... کارشناس گینس اظهار کرده که اگر کروبی به همین شکل در مراسم 16 آذر و 22 بهمن حاضر شود قطعا این رکورد را کسب خواهد کرد... وی ادامه داد درصورتی که کروبی موفق به انجام این مهم شود، شاید دیگر کسی نتواند رکورد او را بشکند!

این کارشناس مسائل رکورد افزود آقای کروبی پتانسیل ها و قابلیت های بالایی دارد... از جمله این که اگر جورج بوش نبود احتمالا نام کروبی به عنوان "ضایع ترین چیز دنیا" هم ثبت می شد... وی افزود البته در این صورت کروبی برای کسب این عنوان رقیب قدرتمندی به نام میرحسین را داشت... وی همچنین اضافه کرد اکنون گینس در حال بررسی ثبت یک عنوان جدید در کتاب رکوردها به نام "ساده لوح ترین احمق دنیا"ست که قرار است در جلسه ماه آینده مورد بررسی قرار میگیرد و حتما کروبی یکی از گزینه های مورد توجه خواهد بود..

شایان ذکر است که کروبی علاوه بر این موفق به کسب عنوانینی چون "بیسوادترین آخوند دنیا" و "تابلوترین شایعه پراکن دنیا" هم شده بود... همچنین کروبی اولین و در حال حاضر تنها سیاستمداری است که لنگه کفش پرتاب شده به سویش به او اصابت کرده به همین جهت عنوان "دقیق ترین سیبل سیار دنیا" را هم به خود اختصاص داده!

همچنین کروبی در جشنواره کودکانه "من و ننه جونم" جایزه ویژه هیئت داوران را هم دریافت کرده بود!!!

 

نـنـگـتان، نـنـگـتان

جنبش سبز رنگـتان

 

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()