کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

با سلام خدمت همه دوستان... ١٣ آبان امسال علاوه بر اینکه روز مرگ بر امریکاست، روز مجازات نوکران امریکا و اسرائیل هم هست... روز دهن کجی به همه آنهاییست که برای خوشایند امریکا و اسرائیل از هیچ عمل خلافی دریغ نکردند و انتخابات بزرگ مردم ایران را مخدوش جلوه دادند... کسانی عزت ملت ایران را برای به قدرت رسیدن خود پایمال کردند و رسانه های خارجی را محرم رازشان دانستند... روز ١٣ آبان با حضور خود و با شعارهای کوبنده به استقبال این وطن فروشان خائن می رویم... منتظر حضور سبز شما هستیم...

به متن زیر توجه کنید (لطفا ابتدا متن را با دقت بخوانید و بعد به مطلبی که به عنوان توضیح در ذیل آن آمده توجه کنید):


«آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد این نکته است که دیگر قدرتهای استعماری، سیاست استعماری خود را با لشکرکشی، کشورگشایی و غارت آشکار منابع سایر کشورها و دخالت مستقیم در امور آنها دنبال نمی کنند، اما این به معنای پایان دوره استعمار نیست. بلکه شکل جدید بهره کشی از ملت ها با استفاده از شیوه های جدید، مد نظر آنان قرار گرفته و منافع ملی آن کشورها توجیه گر استعمار در شکل جدید خود گردیده است؛ هرچند آنها می کوشند که با استفاده از شگردهای نادرست و استفاده ناصحیح از واژه ها و مفاهیم مطلوب انسان ها، پرده بر اعمال خود بکشند؛ اما کیست که نداند آنان در بدست آوردن منافع خود هیچ حد و مرزی را نمی شناسند؛ و زمانی که منافع آن کشورها در میان باشد حقوق سایر ملت هاست که به مسلخ برده می شود.

...

آنچه می تواند استقلال کشورها مخصوصاً کشور عزیزمان را با توجه به شیوه های جدید استعمار حفظ نماید و مانع از تضییع حقوق آنان گردد؛ تنها توکل به ذات باری تعالی، « وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ » هوشیاری نخبگان جامعه، آگاهی توده های مردم، آزادی بیان، وجود رسانه های آزاد و مستقل، توجه به نظر و آراء اکثریت مردم و اهداف اولیه ایجاد نظام جمهوری اسلامی است.»

آنچه خواندید قسمتی از بیانیه آیت الله صانعی به مناسبت روز ١٣ آبان است. همانطور که دیدید ایشان با هجوم به قدرتهای استکبار در واقع کوشیده است تا ارتباطات تنگاتنگ جنبش سبز با حامیان امریکایی و انگلیسی خود را انکار کند اما غافل از اینکه مردم با خواندن این بیانیه نه تنها طرز تفکر خود را نسبت به این مسئله تغییر نمی دهند بلکه به این عبارات می خندند چرا که این جملات بیش از هر چیز گذشته جنبش سبز را زیر سوال می برد.

همچنین یکی از اعضای این جنبش در وبلاگ خود متنی با عنوان "جمهوری ایرانی شعار ما نیست" را در آستانه ١٣ آبان منتشر کرده است. به نظر شما این ها نشانه چیست؟ آبا این یک استراتژی جدید برای انحراف افکار عمومی نیست؟ این هم یکی از دیگر هزاران روش تبلیغاتی فریبکارانه اصلاحات است.

١٣ آبان با حضور خود این قانون شکنان را خواهیم شکست...

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()