کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

دیشب رئیس جمهور بار دیگر با سخنرانی فوق العاده خود نظام نا کارآمد بین الملل را به باد انتقاد گرفت و بار دیگر چهره زشت جنایتکاران صهیونیست را به درستی برای مردم دنیا تشریح کرد.

اگرچه هیئت آمریکایی در جلسه حاضر بودند اما بعد از چند دقیقه که سخنان رئیس جمهور به مذاقشان خوش نیامد فرار را بر قرار ترجیح دادند و جلسه را ترک کردند. چند کشور اروپایی مثل انگلیس که اگرچه آنها هم مورد انتقاد رئیس جمهور واقع شدند، اما به سبک کاسه داغ تر از آشی حرکت هیئت آمریکایی را دنباله روی کردند.

اسرائیلی ها هم که طبق معمول نبودند تازه اگر هم می بودند باید آنها را می انداختند بیرون. اصلا چه معنی دارد که صهیونیست غاصب، صندلی های سازمان ملل را هم غصب کند. این موجودات نجس در بیرون از ساختمان یک تجمع چند میلیارد نفری! را با حضور جمعیت انبوه 150 نفری به راه انداخته بودند که با نمادهای سبز شکل جلبکی خاصی به محیط اطراف سازمان ملل داده بودند. تازه جالب اینجاست که خیلی از این ایرانیان سبزپوش حتی ایرانی هم نبودند. (احتمالا صهیونیست ها آن دور و برها چهار تا آدم بدبخت بیچاره پیدا کرده و یه پولی بهشون داده بودند تا بیان قاطی جمعیت.) یه جایی شنیدم که شمار بیانیه هایی که سازمان ها و رسانه های ضد انقلاب برای این دعوت مردم به این تجمع منتشر کرده بودند از تعداد شرکت کننده ها بیشتر بوده! جالبه نه!

طرح مسئله انتظار و دعوت رهبران کشورها به پیروی از انبیا الهی هم از ارکان اصلی سخنان رئیس جمهور و مبتنی بر گفتمان انقلاب بود که باید با پیگیری آن از سوی مسئولان و رسانه ها به خوبی به مردم دنیا معرفی و شناسانده شود. باید توجه داشت این مسائل از اجزاء لاینفک حکومت الهی و لازمه سعادت جوامع انسانی هستند.

"زنده باد عشق و معنویت، زنده باد صلح و امنیت و زنده باد عدالت و آزادی" (= زنده باد احمدی نژاد)

متن کامل سخنرانی رئیس جمهور

دانلود فیلم سخنرانی:

قسمت اول (10.8MB) - قسمت دوم (10.8MB)

قسمت سوم (10.8MB) - قسمت چهارم (14.4MB)

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٢ مهر ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()