کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

 

هشتم خرداد 88

احمدی‌نژاد: چه شده که به هر وسیله‌ای می‌خواهند رئیس‌جمهور شوند؟ موسوی: حضور توام با کروبی، یک مشکل است

حمله مسلحانه به ستاد احمدی نژاد در زاهدان

سه نفر ناشناس با حضور در مقابل یکی از ستادهای احمدی‌نژاد در خیابان سعدی زاهدان و در جنب مسجد عترت‌النبی(ع) اقدام به فحاشی و توهین به رییس‌جمهور کرده و پس از پاره کردن تصاویر وی با اعضای این ستاد درگیر شدند.

افراد ناشناس پس از درگیری لفظی، اقدام به تیراندازی به سمت حاضران در محل کرده و سه نفر از جمله یک کودک دو ساله را از ناحیه دست و شکم مجروح کردند.


احمدی نژاد: چه شده که با هر وسیله‌ای می‌خواهند رئیس‌جمهور شوند؟

محمود احمدی‌نژاد در دیداری 5 ساعته با نخبگان علمی کشور که در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد، گفت: «چه خبر شده است و در این ساختمان سفید ریاست جمهوری که ما در آن حضور داریم چه چیزی وجود دارد که این قدر برخی را بر آن داشته است تا به هر وسیله‌ای حتی با زیر پا گذاشتن اخلاق به آن دست پیدا کنند.»

جند الشیطان، عامل اقدام تروریستی زاهدان

شبکه تلویزیونی العربیه با اشاره به خبر حمله تروریستی انفجار در مسجد علی بن ابیطالب(ع) شهر زاهدان، اعلام کرد که گروهک [تروریستی] جندا... مسئولیت این عملیات را بر عهده گرفته است.
خبرگزاری رویترز نیز با نقل این خبر از شبکه خبری العربیه اعلام کرد: «فردی با برقراری تماس با این شبکه [العربیه] اعلام کرد که حمله‌ای انتحاری در مسجدی در زاهدان رخ داده است.»

موسوی: حضور توام با کروبی، یک مشکل است

میرحسین موسوی در نشست خبری که با حضور خبرنگاران خارجی در سالن کنفرانس روزنامه اطلاعات برگزارشد، در خصوص موضوع شورای انقلاب فرهنگی با بیان اینکه از دوره دوم ریاست جمهوری آقای خاتمی عضو این شورا بوده، گفت: «از همان هنگام در جلسات این شورا شرکت نداشتم، اما این عدم شرکت به دلیل مخالفت با شورا نبوده است.» این صحبت موسوی در حالی صورت گرفت که وی طی هفته های گذشته دولت نهم را به علت نادیده گرفتن اهمیت شوراها متهم می ساخت.

وی همچنین در خصوص تفاوت آرایش با کروبی نیز با بیان اینکه روند کلی اقبال عمومی به سمت نیروهای اصلاح طلب است، خود را یک اصلاح‌طلب اصولگرا عنوان کرد و گفت: «حضور توامان با کروبی در انتخابات را خطر نمی‌دانم، اما می‌توان برای آن اصطلاح مشکل را بکار برد.»

منبع: رجانیوز

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱٠ خرداد ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()