کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

هفتم خرداد 88

احمدی‌نژاد:هیهات منا الذله
آرمین:موسوی 20سال از فعالیت‌سیاسی دور بوده

احمدی نژاد: هیهات منا الذله

رئیس جمهور پیش از ظهر روز شهادت حضرت زهرا سلام ا... علیها در اجتماع ده ها هزار نفری عزاداران حضرت زهرا سلام ا... علیها در میدان ولی عصر (عج) حضور یافت و ضمن تسلیت به عزاداران، گفت: ما سینه‌های خود و گلوی خود را برای شمَشیرها و نیزه‌های شما آماده کرده‌ایم اما برای تسلیم در برابر زورگوییهای دشمنان و فاسدان و دزدان، «هیهات منا الذله»

وی ادامه داد: « اگر کسانی تصور می‌کنند، با فشارهای خارجی، جنگ روانی و جنگ تبلیغاتی، ملت ایران صحنه را به نفع استکبار خالی می‌کند، اشتباه می‌کنند چرا که ملت ایران پیرو حسین (ع) و فاطمه (س) است و تا محو همه جلوه‌های استکبار در وسط میدان خواهد ایستاد. برخی‌ها به نام مسلمانی از نام امام (عج) وحشت دارند و در برابر بردن نام آن امام، تمسخر و توهین می‌کنند اما دنیا باید بداند اگر چه مظلومیت ارثیه حضرت زهرا (س) است اما ملت ایران مظلومیت فاطمی، علوی و حسینی را به افتخار تمجید قدرتهای بزرگ نخواهد فروخت»

 


انفجار بمب در مسجد امیرالمومنین(ع) زاهدان

انفجار بمبی قوی در میان عزاداران فاطمی در مسجد امام علی‌ابن ابی طالب علیه السلام زاهدان باعث شهادت و زخمی شدن بیش از 70 نفر از عزاداران فاطمی شد. این مسجد محل اصلی گردهمایی‌های شیعیان انقلابی این شهر می‌باشد که ساعاتی قبل از انفجار نیز میزبان حجت‌الاسلام رسایی نماینده مردم تهران در مجلس بود که در حمایت از احمدی‌نژاد سخنرانی کرده بود و حامیان احمدی‌نژاد از این مسجد به عنوان یکی از پاتوق‌های اصلی روشنگری‌های خود استفاده می‌کردند. به فاصله اندکی از انفجار شدید در این مسجد، یک بمب دیگر نیز در اطراف این مسجد توسط نیروهای انتظامی کشف و خنثی شد.

آیت الله مکارم شیرازی: با دروغ و تهمت مصالح مملکت را زیر سوال می برند

آیت‌الله مکارم شیرازی در جمع عزاداران حضرت فاطمه زهرا (س) در مدرسه علمیه امیرالمومنین با تسلیت ایام شهادت این بانوی گرامی اسلام اظهار داشتند: «برخی در دوران انتخابات تنها به فکر مصالح و منافع گروه‌های خود هستند و با دروغ، تهمت، شایعه‌پراکنی مصالح مملکت را زیر سوال می‌برند»

آرمین: موسوی 20 سال از فعالیت سیاسی به دور بوده است

محسن آرمین سخنگوی سازمان مجاهدین انقلاب در دانشگاه تهران گفت: «موسوی در این 20 سال در صحنه علنی فعالیت سیاسی حضور نداشته و موسوی اصولا سیاستمدار ساکتی است. وی بعد از پایان نخست وزیری بنا را بر این گذاشت که دیگر مسئولیت اجرایی در کشور نپذیرد و تا امسال بر این تصمیم خود استوار بود اما ارزیابی امروز موسوی از شرایط کشور چنین بوده که در تصمیم خود تجدیدنظر کرده و به این نتیجه رسیده که باید در میدان حاضر شود.

منبع: رجانیوز

نوشته شده در تاريخ شنبه ۸ خرداد ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()