کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

 

مجله تایم اقدام به انتخاب تاثیرگذارترین شخصیت های جهان در سال 2010 میلادی نموده و از خوانندگان خود در این انتخاب کمک می گیرد.

در این لیست 200 نفره، شخصیت های مختلفی از کشور های محتلف و از عرصه های مختلف هنر، ادب، ورزش و سیاست نیز دید می شوند. یکی از این شخصیت ها، میرحسین موسوی است که شماره 190 این لیست محسوب می شود. (البته این شماره نشان دهنده رتبه نیست). در لیست اسامی شخصیت هایی نظیر لیدی گاگا! ، هیلاری کلینتون، نیکلاس سارکوزی، جیمز کامرون، بیونسی، تایگر وودز، کاکا و سعد حریری هم به چشم میخورند.

برای هر شخصیت شما می توانید یک عدد از 1 تا 100 به عنوان میزان تاثیرگذاری این شخصیت انتخاب کنید. از لینک زیر میتوانید وارد صفحه میرحسین شوید و با دادن امتیاز از 1 تا 100 رتبه این شخصیت رو در لیست بالا یا پایین ببرید.


صفحه میرحسین موسویالبته در توضیحاتی که در این صفحه برای میرحسین آمده به دروغ گفته شده که بسیاری از ایرانیان بر این باورند که ریاست جمهوری از میرحسین دزدیده شده و ... بنابراین علاوه بر رای دادن در زیر صفحه نظر هم بگذارید (فارسی یا انگلیسی) و اعلام کنید که باور واقعی بسیاری از ایرانیان چیز دیگری است. (توجه کنید که برای نظر دادن باید به کمک حساب کاربری خود در سایت یاهو یا گوگل یا ... در سایت تایم لاگین کنید.)
حتما بروید و با دادن امتیاز 1 میانگین امتیازات این شخصیت بی شخصیت رو پایین بیارید. (الآن که من این پست رو مینویسم امتیازش 95 هست).
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()