کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

ادامه از قسمت اول

5- سرور برومند 58 ساله و فاطمه رجب پور 38 ساله که در خیابان جناح شهید شدند. البته در عنوان این لیست آمده شهدای جنبش سبز اما فکر نمی کنم این دو، شهید جنبش سبز باشند. چرا؟ اگر یادتون باشه همون روزهای ابتدایی بعد از انتخابات به یک پایگاه بسیج در خیابان جناح توسط عده ای افراد مسلح حمله شد که این افراد مسلح علاوه بر اینکه دو نفر از بسیجیان رو کشتند، دو زن رو که به سمت مهد کودکی پناه می بردند، مورد اصابت گلوله قرار دارند. به نظرتون اون دو زن یا اون دو بسیجی شهدای جنبش سبزند؟

6- روح الامینی و کامرانی، که شهدای زندان کهریزک بودند در مورد شهادت این دو شکی نیست اما ناشیگری های موجود در لیست به شدت قابل توجه اند:

در این لیست تاریخ شهادت این دو 18 تیر ذکر شده، در حالیکه که بازداشتی های 18 تیر در روز 19 تیر به کهریزک رفتند و قطعا این دو عزیز بعد از آن به شهادت رسیدند.

بعلاوه این لیست به دو بخش تقسیم شده یک بخش به عنوان 25 نفری که خانواده هایشان شهادت فرزندشان را رسما اعلام کرده اند و لیست دوم شامل اسامی شهدایی که خانواده هایشان مرگشان را رسما اعلام نکرده اند. حالا نکته ش به اینه که روح الامینی جزو لیست اوله و کامرانی جزو لیست دوم! عجب!

7- ترانه موسوی هم که دروغ بودن مرگ او با پیگیری های هیئت سه نفره قوه قضاییه مشخص شد. و البته آقای کروبی هم نسبت به این مسئله قانع شدند.

ادامه دارد...

نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٧ شهریور ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()