کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

انا لله و انا الیه راجعون

هنوز یادمان نرفته زمانی را که اشغالگران امریکایی وارد کربلا شدند و در پی آن مردم مسلمان کشورمان و شیعیان دنیا رخت عزا بر تن کردند. اگر دیروز امریکا با نیروهای نظامی خود وارد کربلا شد و ما را عزادار کرد، امروز با نیروهای فرهنگی خود در روز بزرگ عاشورا حرمت قرآن و حضرت اباعبدالله حسین را شکست و عزای دیگری بر عزای امروزمان افزود. در زیارت وارث خطاب به حضرت سیدالشهدا می خوانیم:

«فلعن الله امّة قتلک، و لعن الله امّة ظلمتک، و لعن الله امّة سمعت بذلک فرضیت به»

«خدا لعنت کند قومی را که تو را کشتند، و قومی را که به تو ظلم کردند، و قومی را که آن را شنیدند و به آن راضی شدند»

آری این عده که جشن عاشورا بر پا کردند مورد لعنت خداوند متعال هستند.

 


فیلم حضور فائزه هاشمی در میان فتنه گران

ترور خواهرزاده موسوی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در حالی که فتنه‌انگیزان از ابتدای آغاز اغتشاشات پس از انتخابات همواره به دنبال پروژه‌ کشته‌سازی و سوءاستفاده از احساسات افکار عمومی برای دستیابی به مقاصد سیاسی خود بودند، امروز نیز در جریان اغتشاش‌آفرینی در روز عاشورای حسینی و حمله به عزاداران سید‌الشهدا(ع) مجدداً به دنبال عملی کردن این پروژه خود هستند.
گزارش‌‌های امروز از کشته شدن 4 نفر، از جمله شخصی به نام سید علی موسوی که خواهرزاده موسوی اعلام شده به دست نیروی انتظامی! خبر دادند. این در حالی است که طبق اعلام سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی حتی یک تیر امروز از سوی مأموران انتظامی حاضر در خیابان‌ها شلیک نشده است و گزارش‌های دریافتی حاکی از قتل مشکوک وی دارد.
یک منبع آگاه در وزارت اطلاعات اعلام کرد که در جریان اغتشاشات امروز در مرکز تهران که طی آن فتنه‌گران به دسته‌های عزاداری سوگواران سیدالشهدا(ع) حمله کرده و همچنین تعدادی از خودروهای عمومی و شخصی و برخی اماکن عمومی را به آتش کشیدند، تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین دستگیر شدند.
در این راستا یکی از سایت‌های خبری نوشت؛ تیم‌های ترور ضدانقلاب در اقدامی مشکوک یکی از نزدیکان میرحسین موسوی را به قتل رساندند. این اقدام مشکوک در حالی صورت گرفته است که گزارش ها حاکی از استفاده از اسلحه مخصوص تیم های ترور در این اقدام مشکوک دارد، چنانکه نوع سلاح و گلوله استفاده شده در این حادثه، نوعی خاص و کمیاب از گلوله و سلاح مخصوص تیم های ترور است.
همچنین گفته می‌‌شود بیش از ده نفر از اعضای کددار سازمان منافقین در اغتشاشات امروز بازداشت شده اند.
اما در این حادثه مشکوک آنچه بیش از همه قابل توجه بوده است، انتخاب خواهرزاده موسوی در میان جمعیت امروز حاضر در خیابان انقلاب است، انتخابی که اتفاقی به نظر نمی رسد. خواهرزاده میرحسین موسوی در اغلب تجمعات پس از انتخابات حاضر بوده و از این رو هدفی نشاندار برای تیم های ترور بوده است.
پیش از این نیز مسئولین امنیتی کشور در جریان روزهای منتهی به 16 آذر از دستگیری برخی تیم‌های ترور که با هدف قتل و ایجاد درگیری سیاسی سازماندهی شده بودند خبر دادند.
همچنین یکی از این کشته‌شدگان به صورت مشکوک توسط عده‌ای از روی یکی از پل‌های مرکز شهر به پایین سقوط کرده است و از طرفی، 2 تن دیگر نیز در تصادف با یک خودروی کشته شده‌اند.
پس از ماجرای قتل ندا آقا سلطان، فتنه‌انگیزان با بهره‌گیری از ابزارهای رسانه‌ای خود از قبیل رادیو فردا، صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی و ... که اکثر آنها از سوی نهادهای امنیتی کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس اداره می‌شوند، پروژه 72 تن سازی از کشته‌های اغتشاشات پس از انتخابات را کلید زدند که این پروژه آنها نیز پس از مشخص شدن دروغ بودن کشته شدن تعدادی از این افراد ناکام ماند.
72 تن سازی از کشته‌های اغتشاشات پس از انتخابات نیز از این روی بود که با یادآوری 72 شهید قیام کربلا، از احساسات دینی مردم سوءاستفاده شود اما پس از مشخص شدن دروغ‌های آشکار در این پروژه، هدایت‌کنندگان این پروژه ناکام مانده و از پیگیری دنباله ماجرا امتناع کردند.
اما این آخرین اقدام فتنه‌انگیزان در این راستا نبود، چه آنکه آنان در ایام نزدیک به 16 آذر روز دانشجو، نیز با وارد کردن آمپول‌های سمی (به نقل از رسانه های داخلی) به کشور و توطئه‌چینی، قصد داشتند این بار با قربانی کردن دانشجویان کشور، پروژه خود را به نتیجه برسانند که با هوشیاری مردمی و اطلاع‌رسانی به موقع‌ رسانه‌ها در این خصوص، این بار نیز در اجرایی کردن پروژه خود ناکام ماندند.

مرندی: کشته شدن خواهر زاده موسوی مشکوک است

دکتر مرندی استاد دانشگاه تهران در گفتگو با شبکه تلویزیونی الجزیره از ابهامات کشته شدن خواهر زاده میرحسین موسوی سخن گفت و این واقعه را مطابق شواهد موجود مشکوک توصیف کرد.

به گزارش رجانیوز دکتر محمد مرندی در واکنش به گفته های مجری الجزیره انگلیسی در خصوص کشته شدن علی موسوی خواهر زاده میرحسین موسوی و کشته شدن هشت نفر به نقل از برخی سایت ها گفت: من دقیقا نمی دانم که تعداد کشته ها چقدر است اما از چهار نفری که کشته شدند، تنها یک نفر به ضرب گلوله کشته شد که آن یک نفر خواهرزاده آقای موسوی بود!

مرندی در عین حال احتمال ترور شدن علی موسوی را مورد توجه قرار داد و گفت: پلیس می گوید که آنها به هیچ کس شلیک نکردند. آنها مشکوک هستند که وی ممکن است ترور شده باشد تا تنش ها در شهر تهران افزایش یابد.
وی همچنین افزود: قضیه مشکوک است چون چگونه یک نفر از میان جمعیت هزار نفری به طرز گزینش شده ای هدف قرار می گیرد؟!

به دنبال اظهارات مرندی مجری برنامه که غافلگیر شده بود، با تغییر محور بحث پرسش خود را این گونه مطرح کرد: می خواهیم درباره کل تظاهرات صحبت کنیم چون به نظر می رسد که تنها طبقه متوسط ایرانی ساکن شمال تهران نیستند که در تظاهرات شرکت می کنند. ما می شنویم که تظاهرات در اصفهان، شیراز، قم و سراسر کشور برگزار می شود. این مسئله چیزهای زیادی را می گوید. این طور نیست؟

محمد مرندی در پاسخ گفت: راستش را بخواهید آنچه که شما گفتید چیزی نیست که من شنیدم. در تهران تظاهرات بسیار کوچک بود. من الان از یک تجمع بزرگ بین پنجاه تا صدهزار نفری برگشته ام که در آن مردم مشغول بزرگداشت عاشورا بودند. در این مراسم هیچ نشانه ای از آشوب یا حامیان موسوی نبود. جمعیت گسترده بود و در سراسر تهران و کشور هم اینگونه بود. این تصاویر به صورت زنده از تلویزیون ایران پخش شدند.

وی افزود: فکر نمی کنم اخلال ها جدی بوده باشد. به نظر من بزرگترین مشکلی که آقای موسوی دارد این است که وی بیشتر و بیشتر دارد رادیکال می شود و حامیان وی هم بیشتر و بیشتر غربگرا و سکولارتر می شوند.

این استاد دانشگاه تهران ادامه داد: اردوگاه موسوی اساسا شکسته شده و به جناح های مختلف تبدیل شده است. بسیاری از آنها خود را از آقای موسوی جدا کرده اند.

دکتر مرندی همچنین در پاسخ به سوال مجری شبکه الجزیره که عملکرد حاکمیت در خصوص شفاف سازی انتخابات و ابهامات مردم در مورد انتخابات را مورد سوال قرار داده بود، گفت: به نظر من اکنون بخش اعظمی از مردم متقاعد شده اند که احمدی نژاد در انتخابات پیروز شده است. من به احمدی نژاد رای ندادم. بسیاری از مردم هستند که از آقای احمدی نژاد انتقاد می کنند. بسیاری ازافراد در اردوگاه اصلاح طلبان نیز از وی انتقاد می کنند. اما مشکلی که آقای موسوی اکنون با آن روبرو است این است که وی بیشتر و بیشتر به بخشی از جنبش اصلاح طلبان پیوسته است که بسیار طرفدار غرب و مورد حمایت مالی آن است. همین مسئله باعث شد تا کسانی که منتقد دولت احمدی نژاد هستند از آقای موسوی فاصله بگیرند.

قتل مشکوک خواهر زاده موسوی/همه شواهد از عملیات تیم‌های ترور حکایت می‌کند

گزارش های رسیده به خبرنگار رجانیوز حاکی از قتل مشکوک خواهرزاده میرحسین موسوی، در جریان اغتشاشات امروز تهران توسط تیم های ترور است.

به گزارش رجانیوز اغتشاشات امروز که توسط اراذل و اوباش سازماندهی شده و با خسارات قابل توجه مالی و خسارت به اموال عمومی و اموال مردم همراه بود، به همین جا ختم نشد و در حالی که میلیون ها تهرانی مشغول عزاداری روز عاشورا طبق آیین سالهای گذشته خود بودند، تیم های ترور ضد انقلاب در اقدامی مشکوک سید علی موسوی، خواهرزاده میرحسین موسوی را به قتل رساندند.

این اقدام مشکوک در حالی در محدوده چهارراه کالج یکی از مراکز تجمع اغتشاشگران صورت گرفته است که گزارش ها حاکی از استفاده از اسلحه مخصوص تیم های ترور در این اقدام مشکوک دارد، چنانکه نوع سلاح و گلوله استفاده شده در این حادثه، نوعی خاص و کمیاب از گلوله وسلاح مخصوص تیم های ترور است.

همچنین گفته می شود بیش از ده نفر از اعضای کددار سازمان منافقین در اغتشاشات امروز بازداشت شده اند.
اما در این حادثه مشکوک آنچه بیش از همه قابل توجه بوده است، انتخاب خواهرزاده موسوی در میان جمعیت امروز حاضر در خیابان انقلاب است، انتخابی که به هیچ وجه اتفاقی به نظر نمی رسد. خواهرزاده میرحسین موسوی در اغلب تجمعات پس از انتخابات حاضر بوده و از این رو هدفی نشاندار برای تیم های ترور بوده است.

پیش از این نیز مسئولین امنیتی کشور در جریان روزهای منتهی به 16 آذر از دستگیری برخی تیم های ترور که با هدف قتل و ایجاد درگیری سیاسی سازماندهی شده بودند خبر دادند.

به نظر می رسد پس از آنکه تیم های ترور از اقدام علیه سران اصلی این جریان به دلیل تدابیر جدی حفاظتی نظام ناامید شدند، این بار به سراغ حلقه های اطرافیان این جریان رفته و با هدف جریان سازی رسانه ای این اقدام مشکوک را سازماندهی کرده اند.

این در حالی است که پس از انتخابات ریاست جمهوری تا کنون یک تیم مخصوص حفاظتی متعلق به یکی از مسئولین ارشد اجرایی نظام، مسئولیت حفاظت از میرحسین موسوی را بر عهده گرفته است.

شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای اخیر موسوی با اعتراف به از دست خارج شدن کنترل اغتشاشگرانی که به بهانه حمایت از وی اقدام به برهم زدن نظم عمومی می کنند، از اطرافیان خود خواسته است فکری به حال این جریان بکنند. به نظر می رسد انتخاب یکی از نزدیکان موسوی به عنوان هدف در این حادثه مشکوک از طرفی نیز تلاشی برای انصراف موسوی از این تصمیمش بوده باشد.

همچنین گفته می شود چهار نفر در اغتشاشات امروز تهران جان باخته اند که ضارب دو نفر از جانباختگان دستگیر شده است.

در همین حال سردار رادان جانشین فرماندهی نیروی انتظامی نیز در مصاحبه‌‌ای اعلام کرد در جریان اغتشاشات امروز برای متفرق کردن آشوب طلبان، از سلاح استفاده نشده و این نیرو برای متفرق کردن اغتشاشگران از وسایل معمول پلیس ضد شورش استفاده کرده است. وی همجنین از سازماندهی گسترده اغتشاشگران برای آسیب رساندن به اموال عمومی در جریان اغتشاشات امروز خبر داد.

هتک حرمت عاشورا از فتنه رجوی تا فتنه امروز

کار از تغییر شعارها آغاز شد. سال 59 در میتینگ مجاهدین خلق (منافقین) در ورزشگاه امجدیه سوت و کف جایگزین الله‌اکبر شد. همانگونه که می‌خواستند با «مرگ بر شوروی»، «مرگ بر امریکا» را به فراموشی بسپارند، خیلی زود به اسلحه‌ کشیدن به روی مردم رسیدند. روز 30 خرداد 60 روز ریخته شدن خون امت حزب‌‌الله در خیابان‌های تهران بود. بازیگردانان، بزرگان انقلاب را هدف گرفته بودند. بهشتی، باهنر، رجایی، آیت، قدوسی، مدنی، دستغیب،‌اشرفی اصفهانی و صدوقی نیز به دست منحرفین به شهادت رسیدند. خروج از ایران، ورود به بغداد و همنشینی با صدام هم پس از انحرافات عقیدتی موضوع عجیبی نبود. انقلاب ایدئولوژی ماجرا را جالب‌تر کرد. مریم قجرعضدانلو، که رسانه‌های غربی او را عروس همیشه در حجله می‌خواندند، به فاصله چند روز از طلاق از ابریشمچی ،‌زن سوم مسعود رجوی شد و نهایت قصه تصویری است که می‌بینید« جشن و پایکوبی در روز عاشورا!»

***

کار از یک دروغ شروع شد. اعلام پیروزی در انتخابات، در حالی که هنوز شمارش آرا آغاز نشده بود. فردای آن روز سبز بر نیزه شد و خیابان‌های مرکزی تهران به آشوب کشیده شد.

آنها یک حرف داشتند: عبور از قانون و این مسئله‌ای نبود که انقلاب اسلامی و رهبری آن زیربارش بروند. روز 30 خرداد 88، روز ریخته شدن خون امت حزب‌الله در خیابان‌های تهران بود. این بار اما بازیگردانان پخته‌تر بودند. هتک حرمت نظام اسلامی در دستور کار قرار گرفت. کشته‌سازی، شایعه تجاوز و جنایت.

شعارها هم تغییر کرده بودند، در روز قدس «نه غزه نه لبنان»، در روز 13 آبان «مرگ بر روسیه» و «جمهوری ایرانی» و در روز 16 آذر حاصل، برداشت شد: اسائه ادب به امام‌خمینی(ره).

سران فتنه اما هنوز امنیت و آرامش را نمی‌خواستند. پس روز تاسوعا و عاشورا اغتشاشگری را در دستور کار قرار دادند و با اهانت به مقدسات تشیع و شعار «مرگ بر جمهوری اسلامی» به چند خیابان تهران آمدند که حمایت پهلوی‌ها، امریکا، انگلیس و منافقین را پشت سر داشتند و نتیجه باز همان بود: «سوت و کف و پایکوبی در ظهر عاشورا!» این در حالی بود که فتنه سال 88 یک قدم هم از فتنه منافقین جلوتر رفته بود.

گاف مجدد کروبی، این بار در یک بیانیه شدیداللحن!

مهدی کروبی که پیش از این اشتباه ادبیاتی خود در ترجمه "دول الخلیج العربیه" به دولت های خلیج عربی را مستمسک حمله به احمدی نژاد کرده بود ، این بار نیز مشابه همین اشتباه را در نوشتن یکی از مشهورترین آیات قرآن کریم مرتکب شد.

به گزارش شبکه ایران، مهدی کروبی امروز به مناسبت وقایع روز عاشورای تهران بیانیه‌ای صادر کرد.

او هیچ اشاره ای به هتاکی های حامیان موسوی به مقدسات مردم نکرد، ‌اما از آن جهت که در نگارش آن، خطای مهمی مرتکب شد، نامه اش بیش از آنکه موجب خشم متدینین شود، انبساط خاطر برای مخاطبینش فراهم آورد.

دبیر کل حزب اعتماد ملی که در ابتدای نامه خود قصد داشت برای تحت الشعاع قرار دادن هتاکیها، به واسطه ترور مشکوک چهار نفر از شهروندان،به آیه‌ مشهور استرجاع از قرآن کریم تمسک کند،‌ نوشت: "انا لله و انا الیه الراجعون"!

مهدی کروبی پیش از این نیز در جریان مناظرات انتخاباتی، محمود احمدی نژاد را به نشستن در زیر تابلویی که بر روی آن نوشته شده بود "دول الخلیج العربیة" محکوم کرده بود.

وی گفته بود که معنی "دول الخلیج العربیه"، "دولت‌های خلیج عربی" است .

اما دکتراحمدی نژاد در همان جلسه برای کروبی که حامیانش وی را "آیت الله" می خوانند، توضیح داد که معنی این عبارت "دولت های عربی خلیج" است، که در پی آن کروبی ترجیح داد در این باره سکوت کند.

با این حال این اشتباه مهدی کروبی مشخص کرد که با وجود برخی گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه همه نامه‌ها و بیانیه‌های مهدی کروبی توسط افراد دیگری نوشته می شود، لااقل برخی از این بیانیه ها را شخص کروبی می نویسد.

گفتنی است مهدی کروبی در این بیانیه آشوبگران را که دیروز باکف و سوت به شعار علیه مقدسات دینی می پرداختند، "عزاداران حسینی" نامیده و عزادارانی را که صرفا با حضور در خیابانها و بیان شعارهای انقلابی مانع آنها شدند را "جماعتی وحشی" خطاب کرده است.

ابعاد جدید کشته شدن یکی از مقتولین روز گذشته

ابعاد جدیدی از کشته شدن فردی که روز گذشته ازبلندی پرتاب شده بود،بدست آمده است.

به گزارش جوان آنلاین، بر اساس مشاهدات عینی فرد مقتول از هواداران فرقه موسوی بوده که جهت نصب پرچم به لبه پل رفته بود اما با توجه به ازدحام حامیان فرقه سبز بر روی پل، توسط فردی ناشناس به پایین پرتاب شده است.

در همین خصوص نکته قابل توجه آن است که برخلاف خبرسازی ها در این زمینه بر روی پل مذکور فقط حامیان موسوی حضور داشته اند وشرایط کشته شدن این مرحوم بیانگر کشته شدن وی در راستای سناریو کشته سازی فرقه موسوی برای ادامه اغتشاشات بوده است.

کشته‌ها یک به یک زنده می‌شوند!

رسانه‌های خارجی در اقدامی هماهنگ با کشته‌سازی جعلی همچون سایر کشته‌سازی‌های گذشته برای دامن زدن به اغتشاشات تعداد کشته‌شدگان ناآرامی‌های روز عاشورا را 15 نفر اعلام کردند.

به گزارش شبکه ایران، برخی رسانه‌های غربی و عربی در یک اقدام تبلیغی دورغین شمار کشته شدگان آشوب‌های دیروز ایران را 15 تن اعلام کردند.

تلاش رسانه‌های غربی از جمله بی‌بی‌سی، فرانس 24، دویچه وله، شبکه‌های تلویزیونی ایتالیا مثل "رآی یک" و "رآی دو "، خبرگزاری فرانسه و شبکه‌های عربی العربیه عربستان سعودی که خصومتش با جمهوری اسلامی ایران روزبه‌روز آشکار تر می‌شود، شمارکشته شدگان آشوب‌های دیروز را 15 نفر اعلام کردند.

در همین حال روزنامه نیویورک تایمز نیز شمار کشته‌شدگان تحولات دیروز تهران را 10 تن اعلام کرد.

این در حالی است که مقامات امنیتی و مسوولان نیروی انتظامی شمار افرادی را که در جریان اغتشاش دیروز کشته شده اند را 5 تن اعلام کردند و خاطر نشان ساخته‌اند که نیروهای پلیس برای متفرق کردن آشوبگران از سلاح گرم استفاده نکرده‌اند.

شبکه تلویزیونی العربیه در خبر دیگری نیز مدعی شد که روز گذشته تبریز نیز شاهد درگیری بوده است و در این درگیری‌ها 4 نفر کشته‌اند اما دادستان این شهر امروز در مصاحبه‌ای ضمن تکذیب این خبر گفت: در مراسم عاشورا در تبریز هیچکس بازداشت نشده است و مردم به صورت آرام، عادی و معمولی به عزاداری پرداختند. یحیی میرزامحمدی همچنین اظهار کرد: در این مراسم هیچ درگیری و تحرکی به وجود نیامد و حتی یک نفر هم کشته نشده است.

گفتنی است، شبکه العربیه که در ابتدا شمار کشته‌شدگان روز گذشته را 15 نفر اعلام کرده بود، در خبرهای بعدی خود این رقم را به 9 نفر کاهش داد.

رسانه‌های خارجی سعی کردند که کشته شدن مشکوک خواهرزاده میرحسین موسوی رقیب شکست خورده محمود احمدی نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را متوجه نیروهای امنیتی کنند اما این پروژه جدید که دنباله همان پروژه "شهید سازی" حزب مشارکت بود، با اقدام مدبرانه و هوشمندانه مسئولان امنیتی شکست خورد.
به گفته سردار رادان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، مسئولان امنیتی و مقامات نیروی انتظامی که از این طرح عناصر ضد انقلاب اطلاع داشتند، با تصمیمی هوشمندانه، از استفاده از هرگونه سلاح گرم خودداری کردند.

قتل مشکوک خواهرزاده مهندس موسوی در حالی در محدوده چهارراه کالج یکی از مراکز تجمع اغتشاشگران صورت گرفته است که گزارش‌ها حاکی از استفاده از اسلحه مخصوص تیم‌های ترور در این اقدام مشکوک دارد، چنان‌که نوع سلاح و گلوله استفاده شده در این حادثه، نوعی خاص و کمیاب از گلوله و سلاح مخصوص تیم‌های ترور است.

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ٧ دی ۱۳۸۸ توسط مهدی | پيام ها ()