کم حرفی
سلام بر آن کسی که فرشتگان آسمان بر او گریستند

«نخستین کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح و عدم اشاعه» امروز شنبه با پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و با حضور بیش از 14 وزیر خارجه، 10 معاون وزیر و 8 نماینده از سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی در تهران آغاز شد.
http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1389/1389012810101d1ce.jpg
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که توسط دکتر علی‌اکبر ولایتی در افتتاحیه این کنفرانس قرائت شد، به این شرح است:

بسم ‌الله الرحمن الرحیم

به شما میهمانان محترم که در اینجا گرد آمده‌اید خوشامد می‌گویم. مایه خرسندی است که جمهوری اسلامی ایران امروز میزبان اجلاس بین‌المللی خلع سلاح است، به امید آنکه از فرصت فراهم آمده استفاده کرده، نتایج ماندگار و ارزشمندی را که از گفتگو و مشورت با یکدیگر به دست می‌آورید، تقدیم جامعه‌ی بشری نمائید.

اتم‌شناسی و علوم هسته‌ای یکی از بزرگترین دستاوردهای بشری است که می‌تواند و باید در خدمت رفاه ملت‌های جهان و رشد و توسعه‌ی همه‌ی جوامع انسانی باشد. گستره‌ی کاربرد علوم هسته‌ای طیف وسیعی از نیازهای پزشکی، انرژی و صنعتی را پوشش می‌دهد که هر یک از اهمیت شایسته‌ای برخوردار است. به این دلیل می‌توان گفت که فنآوری هسته‌ای جایگاه برجسته‌ای را در حیات اقتصادی به خود اختصاص داده است و با گذر زمان و افزایش نیازهای صنعتی، پزشکی و انرژی به طور فزاینده‌ای اهمیت آن بیشتر خواهد شد و به همین میزان، تلاش برای دستیابی به انرژی هسته‌ای و بهره‌گیری از آن نیز افزایش می‌یابد. ملّت‌های خاورمیانه که مانند دیگر ملّت‌های جهان تشنه‌ی صلح و امنیّت و پیشرفت‌اند حق دارند که با بهره‌گیری از این فنآوری، جایگاه اقتصادی و موقعیّت برتر نسل‌های آتی خود را تضمین کنند. شاید یکی از اهداف غبارآلود کردن فضا در مورد برنامه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران این است که مانع از توجه جدی ملت‌های منطقه به این حق طبیعی و ارزشمند خود شوند.

طرفه آنکه، تنها مجرم اتمی جهان اینک به دروغ خود را مدعی مبارزه با گسترش سلاح اتمی معرفی می‌کند در حالیکه یقیناً هیچ اقدام جدی در این مسیر صورت نداده است و هرگز صورت نخواهد داد. اگر ادعای مبارزه با گسترش سلاح هسته‌ای آمریکا دروغ نبود، آیا رژیم صهیونیستی می‌توانست ضمن خودداری از پذیرش مقررات بین‌المللی در این زمینه به ویژه ان.پی.تی، سرزمین اشغال شده‌ی فلسطین را به زرادخانه‌ای مبدل سازد که انبوهی از سلاح‌های هسته‌ای در آن ذخیره شده است؟

نام اتم به همان میزان که بیانگر پیشرفت دانش بشری است، متأسفانه یادآور زشت‌ترین واقعه تاریخ و بزرگ‌ترین نسل‌کشی و سوء استفاده از دست آورد علمی انسان نیز است. هر چند که کشورهای متعددی اقدام به تولید و انباشت سلاح هسته‌ای کرده‌اند که فی‌نفسه می‌تواند مقدمه‌ی ارتکاب جرم تلقی شده و صلح جهانی را شدیداً در معرض تهدید قرار داده است، اما فقط یک دولت مرتکب جرم اتمی شده است. تنها دولت ایالات متحده آمریکا است، که ملت مظلوم ژاپن در هیروشیما و ناکازاکی را در جنگی نابرابر و غیر انسانی مورد هجوم اتمی قرار داد.

از زمانی که انفجار نخستین جنگ‌افزارهای هسته‌ای توسط دولت ایالات متحده در هیروشیما و ناکازاکی فاجعه‌ای انسانی با ابعاد بی‌سابقه در تاریخ آفرید و امنیت بشری را با تهدیدی عظیم مواجه ساخت،‌ ضرورت نابودی کامل این سلاح‌ها مورد اجماع قاطع جامعه جهانی قرار داشته است. استفاده از سلاح‌ هسته‌ای نه تنها به کشتار و تخریب گسترده منجر شد،‌ بلکه میان آحاد ملت، نظامی و غیر نظامی، کوچک و بزرگ، زن و مرد و کهنسال و خردسال تمایزی قائل نشد و آثار ضد بشری آن مرزهای سیاسی و جغرافیایی را در نوردید، و حتی به نسل‌های بعدی نیز خسارت‌های جبران‌ناپذیر وارد نمود و لذا هرگونه استفاده و حتی تهدید به استفاده از این سلاح، نقض جدی مسلم‌ترین قواعد بشر دوستانه و مصداق بارز جنایت جنگی قلمداد می‌گردد. به لحاظ نظامی و امنیتی نیز به دنبال دست‌یابی چند قدرت به این سلاح ضد بشری، تردیدی باقی نماند که پیروزی در جنگ هسته‌ای ناممکن و درگیری در چنین جنگی غیر عقلانی و ضد انسانی است. ولی برغم این بدیهیات اخلاقی، عقلانی، انسانی و حتی نظامی، خواست مؤکد و مکرر جامعه‌ی جهانی برای نابودی این سلاح‌ها توسط گروه انگشت‌شماری از دولت‌ها، که امنیت خیالی خود را بر ناامنی همگانی بنا کرده‌اند، نادیده گرفته شده است.

اصرار این دولت‌ها بر نگهداری، افزایش و گسترش توان تخریبی این سلاح‌ها، که هیچ کاربردی جز ارعاب و ترور دسته‌جمعی و ایجاد امنیت کاذب، مبتنی بر بازدارندگی ناشی از نابودی تضمین‌شده همگانی نداشته و ندارد، استمرار کابوس هسته‌ای جهان را به دنبال داشته است. منابع خارج از شمار اقتصادی و انسانی در رقابت غیر عقلانی هزینه شده‌اند تا هر یک از ابرقدرت‌ها توان خیالی پیدا کنند که بیش از ده هزار بار رقیبان خود و سایر ساکنان کره خاکی منجمله خودشان را نابود کنند. بی‌دلیل نیست که این راهبرد «بازدارندگی مبتنی بر نابودی تضمین‌شده متقابل»، یا دیوانگی نام گرفته است.

برخی از دولت‌های هسته‌ای در سال‌های اخیر از نظریه‌ی بازدارندگی در مقابل سایر قدرت‌های هسته‌ای بر مبنای «نابودی تضمین‌شده متقابل» هم فراتر رفته‌اند تا جائیکه در راهبرد هسته‌ای این دولت‌ها، بر حفظ انتخاب هسته‌ای در برابر تهدیدات متعارف از سوی ناقضین معاهده عدم اشاعه تأکید شده است، در حالیکه بزرگترین ناقضین معاهده عدم اشاعه، قدرت‌هایی هستند که علاوه بر نقض تعهد خود در ماده 6 معاهده برای خلع سلاح هسته‌ای، حتی در اشاعه عمودی و افقی این سلاح‌ها گوی سبقت را از دیگران ربوده و منجمله با کمک به تسلیح رژیم صهیونیستی به سلاح‌های هسته‌ای و حمایت از سیاست‌های آن رژیم، در اشاعه‌ی واقعی این سلاح‌ها نقش مستقیم و مغایر تعهدات خود بر مبنای ماده 1 معاهده ایفا کرده و منطقه‌ی خاورمیانه و جهان را با تهدیدی جدی روبرو کرده‌اند و در رأس این دولت‌ها، رژیم زورگو و متجاوز ایالات متحده آمریکا است.

جا دارد که کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح، ضمن بررسی خطرهای تولید و انباشت سلاح هسته‌ای در جهان، بطور واقع‌بینانه راهکارهایی را برای مقابله با این تهدید علیه بشریت ارائه کند تا بتوان گامی جدی در مسیر پاسداری از صلح و ثبات به پیش نهاد.

به اعتقاد ما افزون بر سلاح هسته‌ای، دیگر انواع سلاح‌های کشتار جمعی، نظیر سلاح شیمیایی و سلاح میکروبی نیز تهدیدی جدی علیه بشریت تلقی می‌شوند. ملت ایران که خود قربانی کاربرد سلاح شیمیایی است، بیش از دیگر ملت‌ها خطر تولید و انباشت این گونه سلاح‌ها را حس می‌کند و آماده است همه‌ی امکانات خود را در مسیر مقابله با آن قرار دهد.

ما کاربرد این سلاح‌ها را حرام، و تلاش برای مصونیت بخشیدن ابناء بشر از این بلای بزرگ را وظیفه‌ی همگان می‌دانیم.

سیدعلی خامنه‌ای
27/فروردین/1389
1/جمادی‌الاول/1431

کلمات کلیدی: کنفرانس خلع سلاح اتمی تهران، نخستین کنفرانس بین المللی خلع سلاح و عدم اشاعه، متن کامل پیام رهبر انقلاب، ضرورت علوم هسته ای در زندگی امروز، انرژی هسته ای برای همه سلاح هسته ای برای هیج کس، امریکا تنها مجرم اتمی دنیا، زشت ترین واقعه تاریخ و بزرگترین نسل کشی توسط سلاح اتمی امریکا، جنگ هسته ای، راهبرد دیوانگی، امنیت مبتنی بر ناامنی دیگران،ایران قربانی سلاح های شیمیایی، حرام بودن سلاح های اتمی، حرمت سلاح های کشتار جمعی

نوشته شده در تاريخ شنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

بازخوانی مواضع مقتدرانه رهبر معظم انقلاب در قبال نمایش‌نامه میکونوس

سفیر دولت آلمان تا مدتی حق بازگشت ندارد!


مگر کسى اهمیت می‏دهد که اینها چه گفته‏اند؟ البته دستگاه دولتى ما که بحمداللَّه مواضع بسیار خوبى در مقابل حرکت هاى زشت اینها داشته است، از حالا به بعد هم بایستى با کمال قدرت عمل کند و در مرحله اوّل، سفیر آلمان را فعلاً تا مدّتى نباید راه بدهد که به ایران بیاید."

در سال 1371، در حالیکه ایران مسیر تبدیل شدن به یک کشور مقتدر را می پیمود، حادثه ای مشکوک در کشور آلمان رخ داد که می شد به وضوح رد پای صهیونیست ها را در آن دید.

ماجرا از این قرار بود که تعدادی از مخالفان سرشناس جمهوری اسلامی (که اخیراً معتدل شده و دست از معارضه برداشته بودند و به شکل آشکاری به سمت جمهوری اسلامی متمایل شده بودند) در یک رستوران به نام «میکونوس» مورد حمله چند نفر ناشناس قرار گرفتند و کشته شدند.

جو سازی غربی ها و متهم نمودن ایران

بلافاصله این ماجرا با جوسازی هایی (که غربی ها در آن استادند) به صدر اخبار جهان رفت و درحالیکه هنوز زمانی از حادثه نگذشته بود، انگشت اتهام غربی ها به سمت جمهوری اسلامی و مقامات آن نشانه رفت؛ در حالیکه طبق یک اصل ساده عقلی، متهم اصلی هر جنایت کسی است که بیشترین سود را از آن می برد و در این ماجرا در اصل، چند تن از دشمنان سابق جمهوری اسلامی که به دوست تبدیل شده بودند (یا دست کم تبدیل به مخالف خنثی و بی ضرر شده بودند) کشته شده بودند و این دشمنان سابق جمهوری اسلامی حالا به عنوان دشمنان صهیونیست ها مطرح بودند.

دادگاه نمایشی و فرصت طلبی دُوَل غربی

در هر حال این ماجرا با شانتاژهای رسانه ای غرب ادامه یافت و برای رسیدگی به آن دادگاهی تشکیل شد (که طبق اظهار نظر کارشناسان قاضی آن به شدت تحت تأثیر صهیونیست ها بود) و این دادگاه پس از پنج سال بررسی عادلانه قضایا (!) چند تبعه ایرانی و لبنانی و برخی مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی را در 21 فروردین سال 1376 متهم شناخت.

در پی این اقدام، سفیران اتحادیه اروپایی (که زمینه را برای قلدری و باج گیری مناسب می دیدند) همگی ایران را در تاریخ 22 فروردین 1376 ترک نمودند تا از این طریق ایران را تحت فشار قرار داده و بتوانند امتیاز گیری کنند.
ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

Powered by  MyPagerank.Net

وبلاگ کم حرفی که از 10 شهریور سال 88 به عنوان یک وبلاگ شخصی راه اندازی شده بود، پس از اینکه با قرار دادن مطالب متنوع توانست بازدیدکنندگان مختلفی را از طریق تبادل لینک و موتورهای جستجو بویژه گوگل کسب کند به رتبه 3 گوگل دست یافت.

لازم به تذکر است که وبلاگ موفق شده است که در سیستم شمارنده وبگذر به حدود 5300 بازدید (تا پایان روز 25 فروردین 89) دست پیدا کند. با توجه به افزایش روز افزون بازدیدکنندگان، تعداد بازدید های وبلاگ به سرعت در حال افزایش است.

به همین مناسبت مدیریت وبلاگ قصد دارد تا به توسعه فعالیت های وبلاگ بپردازد و در آینده با ثبت دامنه اختصاصی و طراحی قالب اختصاصی سایت «کم حرفی» را راه اندازی نماید. البته در حال حاضر وبلاگ به شکل فعلی به فعالیت خود ادامه خواهد داد، اما در اولین گام با «راه اندازی بخش تبلیغات»، «درج کلمات کلیدی در هر پست» و «دعوت به همکاری» حرکت جدید خود را آغاز خواهد کرد. در آینده در مورد هر کدام از این موارد توضیحات لازم در وبلاگ درج خواهد شد.

و من الله توفیق...

کلمات کلیدی: رتبه گوگل، تبلیغات در وبلاگ، دعوت به همکاری

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

 

مجله تایم اقدام به انتخاب تاثیرگذارترین شخصیت های جهان در سال 2010 میلادی نموده و از خوانندگان خود در این انتخاب کمک می گیرد.

در این لیست 200 نفره، شخصیت های مختلفی از کشور های محتلف و از عرصه های مختلف هنر، ادب، ورزش و سیاست نیز دید می شوند. یکی از این شخصیت ها، میرحسین موسوی است که شماره 190 این لیست محسوب می شود. (البته این شماره نشان دهنده رتبه نیست). در لیست اسامی شخصیت هایی نظیر لیدی گاگا! ، هیلاری کلینتون، نیکلاس سارکوزی، جیمز کامرون، بیونسی، تایگر وودز، کاکا و سعد حریری هم به چشم میخورند.

برای هر شخصیت شما می توانید یک عدد از 1 تا 100 به عنوان میزان تاثیرگذاری این شخصیت انتخاب کنید. از لینک زیر میتوانید وارد صفحه میرحسین شوید و با دادن امتیاز از 1 تا 100 رتبه این شخصیت رو در لیست بالا یا پایین ببرید.


صفحه میرحسین موسویالبته در توضیحاتی که در این صفحه برای میرحسین آمده به دروغ گفته شده که بسیاری از ایرانیان بر این باورند که ریاست جمهوری از میرحسین دزدیده شده و ... بنابراین علاوه بر رای دادن در زیر صفحه نظر هم بگذارید (فارسی یا انگلیسی) و اعلام کنید که باور واقعی بسیاری از ایرانیان چیز دیگری است. (توجه کنید که برای نظر دادن باید به کمک حساب کاربری خود در سایت یاهو یا گوگل یا ... در سایت تایم لاگین کنید.)
حتما بروید و با دادن امتیاز 1 میانگین امتیازات این شخصیت بی شخصیت رو پایین بیارید. (الآن که من این پست رو مینویسم امتیازش 95 هست).
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

پیرزنی با خود زمزمه کرد،خدایا من خیلی تنها هستم ،از تو خواهش می کنم امروز یکی از دوستانت را میهمان خانه ام کنی.سپس با عجله شروع به نظافت خانه کرد،رفت و چند نان تازه خرید.خوشمزه ترین غذایی را که بلد بود پخت،سپس به انتظار نشست چند دقیقه بعد در خانه به صدا آمد،پیرزن با عجله به طرف در رفت.پشت درپیرمرد فقیری را دید،پیرمرد طلب غذا کرد پیرزن با عصبانیت سر پیرمرد فریاد زد و گفت:برو من منتظر دوست مهمی هستم و زود در خانه رابست.

نیم ساعت بعد دوباره در خانه به صدا در آمد پیرزن دوباره در را گشود این بار کودکی از فرط سرما به خود می لرزید و از پیرزن می خواست که پناهش بدهد اما پیرزن با ناراحتی در را بست و غرغرکنان داخل اتاق اش شد.

نزدیک غروب بود بار دیگر در خانه به صدا درآمد،این بار پیرزن مطمئن بود که دوست خدا آمده،پس با عجله به سوی در دوید،اما این بار نیز زن فقیری پشت در ایستاده بود،زن از او کمی پول می خواست تا برای کودکان گرسنه اش غذا بخرد،پیرزن که خیلی عصبانی شده بود با داد و فریاد زن فقیر را از خانه اش دور کرد.

شب شد و پیرزن ناامید از آمدن دوست خدا سر بر بالین گذاشت و خوابید در خواب به خدا گفت:خدایا مگر قرار نبود امروز دوستت را به خانه ام بفرستی؟

و چنین جواب شنید، دوستان من سه بار به در خانه ات آمدند و تو هر سه بار در را به روی آنها بستی!!! ناگهان پیرزن با احساس سوزشی در قلبش از خواب بیدار شد.

منبع: یادداشت های نازبانو

نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

بهترین سایت برای دانلود مستقیم از

رپیدشیر - مگااپلود -فورشیرد- فایل فکتوری - دپوزیت فایلز - ایزی شیر - نت لود - آپلودد - آپلودینگ - گیگاسایز - زدشیر - مدیافایر - آپلودباکس - وی آی پی فایل - هات فایل - مگاشیرز - استوریج - گیگاپتا - یوگات فایل - فایل مونستر - مگا اف تی پی - بیگ اند فری - آی فایل - شیرینگ ماتریکس - تو شیرد - مگاشیر - فریک شیر - سند اسپیس - توربو بیت - اورون - ایکس سون - اکستابیت

با امکان دانلود تورنت

Rapidshare.com - Megaupload.com - Filefactory.com - Depositfiles.com - Easy-share.com - 4Shared.com - Netload.in -Uploaded.to -Uploading.com - GigaSize.com - zShare.net - Mediafire.com - Uploadbox.com - Badongo.com - Letitbit.net - VIP-File.com - hotfile.com - MegaShares.com - Storage.to - GigaPeta.com - uGotFile.com - FilesMonster.com - MegaFTP.com - BigAndFree.com - iFile.it - SharingMatrix.com - 2Shared.com - Megashare.com - FreakShare.net - SendSpace.com - TurboBit.net - Oron.com - x7.to - ExtaBit.com

با امکانات بسیار عالی و سرعت بالا و  رایگان

بدون عضویت و به رایگان از طریق لینک زیر می توانید لینکهای رپیدشیر را تا حجم 30 مگا بایت را مستقیم کنید و با سرعت بالا و با قابلیت رزیوم دانلود کنید

با عضویت در سایت نیز با پرداخت مبلغ اندکی می توانید به صورت نا محدود لینک بیشتر 30 سایت مختلف را مستقیم کنید

ورود به سایت

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱٦ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

به گزارش رجا نیوز به دنبال بن بست سردمداران فتنه و پایان موفقیت آمیز انتحار از سوی جریان نفاق جدید(!) شبکه وسیع رسانه های ضدانقلاب به وضعیت رکود و نیمه تعطیل رسیده اند. صدها شبکه اینترنتی، تلویزیونی و ماهواره ای که پس از آفتابی شدن فتنه گران و تدارک اغتشاشات خیابانی فعال شده بودند، در اوج فتنه به افزایش ساعت های فعالیت خود اقدام کردند و بعضا به صورت 24ساعته فعال شدند.

برخی از این سایت های اینترنتی لحظه به لحظه «به روز» و آن لاین می شدند اما اینک مراجعه به سایت های مذکور نشان می دهد که برخی از آنها حتی چند روز یکبار هم به روز نمی شوند و سایت های فعال تر (نظیر بی بی سی، رادیو فردا،بالاترین، روزنت، گویانیوز، دویچه وله، جرس، ایران گلوبال، اخبار روز، کلمه و...) هم با مصیبت تمام به روزرسانی می شوند و چند تولید بی خاصیت مشترک را- با ذکر منبع یا بدون آن- بازتاب می دهند.

در این میان سایت هایی نظیر بالاترین به بدترین وضعیت خود طی یک سال اخیر رسیده اند و به عنوان مثال تعداد کلیک ها بر اخبار سیاسی این سایت نشان می دهد که خبرهای یاد شده بین 30 تا 150 بازدیدکننده و بعضا به ندرت حداکثر تا 350 بازدیدکننده دارند که آن هم معلوم نیست چه تعداد از این بازدیدکننده ها، ضدانقلاب فراری و عناصر فعال گروهک ها و تولیدکنندگان حرفه ای خود سایت هستند و چه تعداد، افراد عادی.

البته سایت های نفاق داخلی نظیر نوروز، امروز، سحام، ملی- مذهبی، سلام، ندای سبز آزادی، راه سبز امید، موج سبز آزادی، ادوار نیوز، خبرنامه امیرکبیر و... هم در کنار سایت های ضدانقلاب خارجی (مانند سکولاریسم نو، جبهه ملی، ایران امروز، گذار و...) به طور کلی کرکره را پایین کشیده و حرفی برای گفتن و قمپزی برای در کردن ندارند. البته روی برخی از این سایت ها هنوز آثار خالی بندی درباره چهارشنبه سوری باقی است و ظاهرا کسی حوصله پاک کردن این خالی بندی ها را هم ندارد.

این در حالی است که به گزارش نیویورک تایمز، موسس سایت بالاترین مستقر در واشنگتن می گوید: جمهوری اسلامی در مهار خبررسانی ما بسیار موفق عمل نموده است. هم اکنون میزان بازدیدکنندگان ما به میزان پنجاه درصد کاهش پیدا کرده است.

همچنین علی اکبر موسوی خوئینی، عضو اصلاح طلب مجلس ششم که به آمریکا گریخته، ضمن ملاقات اخیر خود از موسسه استنفورد، یکی از مراکز مهم سیاست گذاری آمریکا و طراح براندازی های نرم، خواهان کمک های بیشتر فنی از سوی آنها شده است.

در این میان یک روزنامه آمریکایی هم معروفترین سایت های خبری معاند با جمهوری اسلامی را «فاقد ارزش خبری» نامید. روزنامه «هافینگتنون پست» در این باره می نویسد: پایگاه های خبری «راه سبز» و «رادیو زمانه» و سایت های مشابه دیگر منابع خبری بی ارزش برای کسب اطلاعات از وقایع ایران هستند.

شبکه رسانه ای ضدانقلاب سالها پیش از این به درستی از سوی کیهان به عنوان شبکه عنکبوت معرفی شده بود.

 

بخوانید: صدای آمریکا و مشکلات عجیب و غریب!

بخوانید: شرف الشمس چیست؟

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱٦ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()

حضرت آیت الله خامنه ای محبوب ترین و میرحسین موسوی منفورترین شخصیت سیاسی 10 سال اخیر ایران

طی 10 روز پایان سال (سال 1388)، نمایندگی موسسه ادویزر استیت در ایران اقدام به نظرسنجی از هم‌وطنان گرامی نموده است. این نظر سنجی حاوی اطلاعاتی قابل توجه است که در ذیل به آن اشاره میکنیم

مشخصات جمعیت نمونه:

کل جمعیت نمونه : 14500 نفر

تفکیک جمعیت بنابر جنسیت : 50% زن 50% مرد

تفکیک جمعیت بر اساس دهک سنی : 39% (20 تا 30سال) 24% (40 تا 50 ) 17% (50 تا 60) 15% (30 تا 40) 3.5% ( کمتر از 20 سال) 1.5% (بیشتر از 60 سال)

تفکیک جمعیت بر اساس شهری/روستایی : 83% شهری (" 67% مرکز استان /16% شهرستان") 17% (روستایی)

تفکیک جمعیت بر اساس استان‌های هدف : 43% (تهران) 22% (اصفهان) 19% (فارس) 16% ( آذربایجان غربی)

تفکیک جمعیت بر اساس میزان تحصیلات: 27% (دانشجو) 20.3% (کارشناسی و بالاتر) 17.8% (طلبه حوزه علمیه) 20.7% (دیپلم) 14.2% (کمتر از دیپلم)

نتایج بدست آمده :

تذکر : مطالب ذیل عینا سوال و جواب های پرسشنامه نیست ، بلکه نتایج نهایی بدست آمده می باشد.

 

 ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱٢ فروردین ۱۳۸٩ توسط مهدی | پيام ها ()